Školení ISO norem prakticky - QC Group.cz

Naše školení jsou praktická a lidé rádi chodí na další

  • Garantujeme konání kurzu – naše kurzy nerušíme, vždy vám nabídneme náhradní termín.
  • Při výkladu nešetříme příklady z naší dlouholeté praxe z výrobních odvětví i služeb.
  • Všechna naše školení připravíme také na míru, pouze pro vaše zaměstnance, přímo u vás ve firmě.

Školíme prezenčně i online. 

Ke každému kurzu dostanete vzorové ISO dokumenty zdarma.

TIP pro vás:

Řešíte teď přechod z OHSAS 18001 na ISO 45001? Máme pro vás pomocníka. Online průvodce revizí ISO 45001. Ten vás krok za krokem celým procesem provede.

Dáme vám k dispozici:

  • tabulku s konkrétními úkoly, které musíte v rámci revize udělat,
  • 8 vzorových dokumentů
  • možnost proškolení manažera pro ISO 45001 a ostatních zaměstnanců,
  • desítky cenných rad.

Top školení

Manažer kvality - komplexní vzdělávací cyklus

Kurz je určen pro všechny, kteří odpovídají za řízení kvality a procesů ve společnosti. Dále vedoucím pracovníkům, kteří chtějí využít nejlepších nápadů skrývajících se v ISO 9001, 14001 a 45001, poznat úskalí související legislativy na ochranu životního prostředí a BOZP, objevit nejčastější příčiny plýtvání a způsoby, jak svou firmu zlepšovat. Pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak lépe vést své kolegy na všech úrovních organizace a efektivně s nimi komunikovat.

Jak napsat zprávu o přezkoumání a kde hledat firemní cíle

2 hodinové online školení, během kterého získáte dovednost, jak napsat bezchybnou zprávu o přezkoumání managementu kvality. Žádný požadavek normy vám v ní už nebude chybět. A co náměty na cíle? Už vám došla inspirace? Kopírujete do dalšího roku stále ty samé? My vám poradíme, kde je hledat a jak je správně zařadit.

Interní auditoři

Potřebujete poradit, jaké školení pro interní auditory bude pro vás to pravé? Zde máte přehled školení a podle vašich profesních zkušeností si vyberete to nejvhodnější pro vás. Buď školení pro úplné začátečníky. Nebo preferujete rychlost a na novinky v normě ISO 19011 se doškolíte během 2 hodin online

2 hodinové doškolení zkušených interních auditorů

Povinné doškolení zaměřené na novinky v normě ČSN EN ISO 19011:2019. Určené pouze pro zkušené interní auditory. Víme, že jste profíci, proto vám nebudeme říkat nic, co jste už stokrát slyšeli. 

Začátečníci - Interní audit dle ČSN EN ISO 19011:2019

Školení vhodné pro začátečníky. Na kurzu vám předáme informace o nových požadavcích ČSN EN ISO 19011:2019. Krok po kroku se s vámi podělíme o užitečné rady, jak se na audit připravit a na jaké důležité věci se při auditu a po něm zaměřit. 

ISO normy

Požadavky ISO 9001

Kurz je určen pro všechny, kteří zavádějí, zlepšují a auditují systém ISO 9001.Jednoduše a srozumitelně vás provedeme požadavky normy a jak skutečně řídit své procesy na základě reálných ukazatelů.

Požadavky ISO 50001:2018

Na příkladech z praxe vám ukážeme, jak se rychle a účelně zorientovat v požadavcích dle ČSN EN ISO 50001:2019 ke snižování spotřeb energií a jak je auditovat. 

Požadavky ISO 45001:2018

Na tomto kurzu se seznámíte s mezinárodně uznávaným standardem ISO 45001:2018, který nahrazuje OHSAS 18001:2007. Vysvětlíme vám, jak požadavky standardu zavést, řídit, monitorovat a komplexně zlepšovat výkonnost celé společnosti z pohledu BOZP.

Požadavky ISO 13485:2016 - zdravotnické prostředky

Seznámíme vás se speciálními požadavky na management kvality zdravotnických prostředků a poradíme vám, jak se s těmito požadavky vypořádat. Doporučujeme, abyste měli základní znalosti normy ISO 9001. Lektorka bude přednášet pouze nadstavbové požadavky ISO 13485:2016.

Požadavky legislativy životního prostředí

Jednodenní školení nabité praktickými radami. Odnesete si informace, jak naplnit základní požadavky legislativy na životní prostředí, jak identifikovat zdroje znečištění ovzduší, jak správně nakládat s odpady a chemickými látkami a jak správně řídit své vodní hospodářství.

Integrované systémy

Požadavky ISO 9001 a ISO 14001

Kurz je určen pro všechny, kteří zavádějí, zlepšují a auditují integrované systémy ISO 9001 a ISO 14001.Jednoduše a srozumitelně vás provedeme požadavky norem a dáme vám tipy, jak identifikovat environmentální aspekty z pohledu životního cyklu výrobku.

Požadavky ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001

Intenzivní třídenní školení pro začátečníky. Naučíme vás, jak si upravit příručku kvality podle nové normy, dáme vám tipy jak identifikovat environmentální aspekty z pohledu životního cyklu výrobku a na co si dát pozor v oblasti bezpečnosti práce.

Interní auditor ISO systémů

Interní auditor ISO 9001

Intenzivní dvoudenní školení pro začátečníky. Na příkladech z praxe vám ukážeme, jak se rychle a účelně zorientovat v požadavcích normy a jak projít úskalím interního auditu, jak se na něj připravit a jak napsat zprávu z auditu.

Interní auditor ISO 9001 a ISO 14001

Kurz je určen pro všechny, kteří zavádějí, zlepšují a auditují integrované systémy ISO 9001 a ISO 14001. Jednoduše a srozumitelně vás provedeme požadavky norem, interním auditem krok po kroku a dáme vám tipy, jak identifikovat environmentální aspekty z pohledu životního cyklu výrobku.

Interní auditor ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001

Intenzivní třídenní školení pro začátečníky. Naučíme vás, jak si upravit příručku kvality podle nové normy, jak vést metodicky své spolupracovníky, na co si dát pozor v oblasti bezpečnosti práce. Odnesete si vzory dokumentů k internímu auditu a ve firmě si je již naplníte.

Metrologie a nástroje kvality

Základy metrologie

Seznámíte se se základními metrologickými předpisy, zákony a vyhláškami, naučíte se rozeznávat měřící jednotky a jejich rozdělení, metody a techniky měření. Poradíme vám, jak vše nastavit a implementovat do metrologického systému ve vaší organizaci, a to v souladu s platnými normami a předpisy.

8D report, metody zlepšování a řešení neshod

Naučíme vás, jak přijít na kloub skutečným příčinám vašich neshod, reklamací a jiných problémů prostřednictvím moderních metod – 8D report, Ishikawa, 5Why, 5W2H. Pomůžete tak vaší firmě ušetřit náklady tím, že se problémy už nebudou opakovat.

Komunikační dovednosti

Komunikační dovednosti

Druhy motivace a jak s nimi správně pracovat, komunikace v rámci týmu, zpětná vazba a její využití v praxi, koučovací techniky, timemanagement a umění delegovat. To jsou témata, která budou na tomto praktickém workshopu probírána. Naše metody jsou jednoduché a okamžitě je v praxi použijete. Jsme mistři na vytvoření bezpečného a přátelského prostředí. Prostředí, ve kterém se inspirujete nejen lektorkou, ale i ostatními účastníky.

Konference

Kvalitní konference QC FORUM

Výjimečné setkání manažerů kvality, jednatelů firem, auditorů a facility manažerů, se kterými jsme na jedné lodi. To je kvalitní konference QC FORUM. Přednášky, workshopy, osobní setkání, společenský večer. Ve dvou dnech. V souvislostech a prakticky. 

Reference

Chtěla bych poděkovat za perfektní školení interních auditorů pod vedením lektorky Kateřiny Konečné. S jejím podáním a obsahem školení jsme byli všichni nadmíru spokojeni. Mě, jako představiteli kvality, nesmírně pomohla v přehledném a uceleném výkladu  zdůrazněných změn revidované normy, mnohdy i zábavnou formou pro posluchače. Je to pozitivní a milý člověk na správném místě. I vedení naší společnosti bylo nadšené, a budeme se těšit na využití dalších vašich služeb.

Ing. Věra Řeháková, představitel QEMS
AWOS s.r.o.

Výborné zázemí a skvělé občerstvení.

Veronika Hladová
Linde Vítkovice

Při výběru společnosti jsem se spolehla na informace z interetových stránek QC Group. Na moji žádost jsem absolvovala individuální dvoudenní kurz a byl nad moje očekávání. Náplň kurzu jak po teoretické stránce, tak praktické, byl na vysoké úrovni srozumitelnou formou, velice oceňuji vstřícnou komunikaci lektorů a přizpůsobení kurzu mým požadavkům.

Ing. Lenka Nováková, Manager Health/Safety/Env
Cooper-Standard Automotive Česká republika

Na našich školeních se chováme odpovědně k životnímu prostředí

  • Balené vody mají u nás červenou
  • Vaříme čerstvě mletou kavalitní kávu