Školení kvality, ISO norem prakticky - QC Group.cz

Naše školení ISO jsou praktická a lidé rádi chodí na další

TOP Školení: Manažer kvality – komplexní vzdělávací cyklus

Manažer kvality – 7 denní vzdělávací cyklus

Školení, které zkrátí cestu všem, kteří začínají na pracovní pozici manažer kvality. Kombinuje poznatky z ISO norem (9001, 14001 a 45001), interních auditů, metrologie a metod zlepšování. Zahrnuje i školení soft dovedností, jako je vlastní time management, komunikace s vedením a vlastním týmem a předání tipů a vychytávek, které i vám budou v práci pomáhat.

Školení na požadavky ISO norem

Školení ISO na míru – u vás, pro vás

Proškolíme vaše lidi i u vás. Na vašich postupech, procesech, ve vaší výrobě, na vaší službě. Nebudete se s nikým dalším dělit o své know-how. A naopak my vám předáme zkušenosti z jiných oborů a provozů. Samozřejmě v rámci našich NDA. Více informací o školení na míru.

Školení pro interní auditory

Metrologie a nástroje zlepšování

Speciální  školení pro manažery kvality

Školení zaměřené na rozvoj soft dovedností manažerů kvality téměř nikde nenajdete. My jsme se to rozhodli změnit. Máme pro vás jedinečný kurz, na kterém vám poradíme jak na váš time management, jak na komunikaci s vedením a vlastním týmem, jak říci kolegům, že ISO je skvělý pomocník pro řízení firmy nebo jaké moderní technologie vám zefektivní vaši práci.

Efektivní manažer kvality

Zprávu o přezkoumání může firma pojmout jako papír pro papír nebo jako rozvojový dokument firmy. Pokud si zvolíte tu druhou možnost, tak právě toto školení vám pomůže napsat takovou zprávu, která  bude užitečným podkladem pro management o stavu firmy.

Zpráva o přezkoumání QMS a firemní cíle

Vaši lektoři

Napište nám. Odpovídáme úplně všem

    Vaše údaje potřebujeme k tomu, abychom vás mohli zpětně kontaktovat s odpovědí na vaši zprávu nebo vám zavolat, abychom si upřesnili váš požadavek. Ujišťujeme vás, že vaše osobní údaje nebudou dále zpracovávány.