Školení interní auditor ISO - QC Group.cz

Specializovaná školení pro interní auditory 

Začínající interní auditory školíme od píky (základní ISO normy, základy interního auditu), zkušené auditory za dvě hodiny online.

Naše školení jsou jasná, praktická a přizpůsobená oborům účastníků. Teorii hned převádíme na praktické příklady z konkrétních firem. Při výkladu pracujeme se vzorovými dokumenty, které od nás účastníci dostanou zdarma. A rádi předáváme zkušenosti z desítek vlastních auditů.

Školení nikdy nerušíme. Děláme vždy maximum, abychom vás nenechali na holičkách.

 • Předáváme zkušenosti z vlastních auditů
 • Převádíme požadavky normy na praktické příklady
 • Ke školením dáváme vzory ISO dokumentů zdarma
 • Výklad přizpůsobujeme oborům, ve kterých pracujete
 • Školení nerušíme

Pro začátečníky: když máte být interní auditor a ještě neznáte požadavky ISO norem

Hodili na vás ve firmě ISO? Máte být interní auditor a moc o tom nevíte? Nejčastěji se do této situace naši účastníci dostávají, když mají nahradit kolegu, který odchází do důchodu. Případně přebírají práci od kolegyně, která se půjde na mateřskou dovolenou. Nebo prostě vaše firma potřebujete ISO zavést kvůli zakázkám a vy ho máte auditovat? Nevěšte hlavu. Všechno vás postupně naučíme.

Jako začínající interní auditor musíte nejdříve znát požadavky norem, které budete auditovat. Potřebujete jedno ze školení pro začátečníky ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 13485 (zdravotnické prostředky), ISO 50001 (energetický management). Po absolvování už budete vědět CO máte auditovat.

Nejbližší termíny školení:

Požadavky ISO 9001– 2 dny

11.6.2024 - Pardubice / online

Požadavky ISO 9001 a ISO 14001 – 3 dny
11.6.2024 - Pardubice / online

Požadavky ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 – 3 dny
11.6.2024 - Pardubice / online

Požadavky ISO 45001 – 1 den
5.6.2024 - Pardubice / online

Požadavky ISO 50001 – 1 den
18.6.2024 - Pardubice / online

Požadavky ISO 13485 – 1 den
15.10.2024 - Pardubice / online

A potom už můžete absolvovat workshop pro začínající interní auditory podle ČSN EN ISO 19011:2019, na kterém vás naučíme JAK auditovat.

Pro začátečníky: když se chcete naučit požadavky norem a jak auditovat v jednom uceleném kurzu

Získáte na něm znalosti o ISO normě, kterou budete auditovat. A během 3 hodin vám řekneme, JAK ji auditovat. Vše srozumitelně vysvětlíme. Dbáme na to, abyste z našich kurzů odcházeli s jistotou, že svoji práci zvládnete.

Nejbližší termíny školení:

Interní auditor ISO 9001– 2 dny

11.6.2024 - Pardubice / online

Interní auditor ISO 9001 a ISO 14001 – 3 dny
11.6.2024 - Pardubice / online

Interní auditor ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 – 3 dny
11.6.2024 - Pardubice / online

Pro pokročilé: když už ISO znáte a máte být i interní auditor

Pak je pro vás ideální jednodenní školení pro začínající interní auditory. Naučíte se kompletně naplánovat a realizovat interní audit, zpracovat zprávy z auditu tak, aby byla pro firmu přínosem a certifikační orgán spokojen. Odnesete si vzorové dokumenty a tipy z desítek auditů.

Nejbližší termín školení:

Workshop pro začínající interní auditory

Pro matadory: když už jste zkušený auditor

A nechcete obnovení znalostí věnovat celý den. Absolvujte 2 hodiny online koncipované jako školení zkušených auditorů. A jaké jsou jeho výhody?

 

 • Je krátké – za 2 hodiny je vše shrnuto.
 • Je jasné – lektor komentuje a vysvětluje pouze novinky v revizi normy pro provádění interních auditů.
 • Je praktické – teorii převádíme hned na praktické příklady z konkrétních firem.
 • Je inspirativní – naše rady, tipy, triky vám s nadšením předáme.
 • Je plnohodnotné – získáte certifikát podle nové normy.
Nejbližší termín školení:

2 hodiny pro zkušené interní auditory

21.6.2024 - online školení
interní auditor

Každý kurz je o vás. Proto naše kurzy vždy začínáme představením posluchačů. Abychom příklady z praxe přizpůsobili procesům a produktům, které vyrábíte právě vy. Je rozdíl např. mezi auditováním ve farmacií nebo ve stavebnictví. Každý kurz je tak originál.

Školit vás bude Ing. Jiří Bláhovec

Jiří školí a vede workshopy zaměřené na normy ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 a ISO 19011. Jeho školení jsou plná názorných a konkrétních příkladů, které čerpe ze své praxe. Má za sebou více než 35 úspěšných implementací. Dlouhodobě zastává funkci externího manažera kvality jak v menších, tak i velkých společnostech. Jako interní auditor má již za sebou desítky interní auditů.

Reference

Školení s Jiřím Bláhovcem bylo pro mne opravdu přínosné a pomohlo mi k „uvedení“ do světa ISO 9001. Mám pocit, že se mi otevřely úplně nové obzory a mám kvalitní základ pro další vzdělávání a získávání praxe v oboru. Budu se těšit na případnou další spolupráci. 

Ing. Jana Novotná, Quality Manager, Singing Rock s.r.o.

Nejvíce se mi líbily příklady z auditované, přehled rizik a příležitostí pro interní audit, výklad a přístup lektora. Na školení za QC Group do Pardubic jezdíme pravidelně. 

Libor Švec, BB TSUCHIYA

Školení bylo srozumitelné. Načerpané informace u nás ve firmě předám dál. Poskytnuté materiály mi umožní proškolit další spolupracovníky.

Naděžda Charvátová, Sedlecký Kaolín a.s.

Zajímavé články z našeho blogu

Napište nám. Odpovídáme úplně všem

  Vaše údaje potřebujeme k tomu, abychom vás mohli zpětně kontaktovat s odpovědí na vaši zprávu nebo vám zavolat, abychom si upřesnili váš požadavek. Ujišťujeme vás, že vaše osobní údaje nebudou dále zpracovávány.