Školení 2 hodinové doškolení zkušených interních auditorů online - QC Group.cz

2 hodinové doškolení zkušených interních auditorů online

Povinné doškolení zaměřené na novinky v normě ČSN EN ISO 19011:2019. Určené pouze pro zkušené interní auditory. Víme, že jste profíci, proto vám nebudeme říkat nic, co jste už stokrát slyšeli.  

A jako bonus vám dáme kompletní prezentaci našeho školení, podle které můžete vyškolit svůj auditní tým. Sobě tak ušetříte den práce na tvorbu prezentace a firmě peníze za vzdělávání vašich kolegů.

 

Online školení

Nejbližší termíny:

2.10.2020 - online školení

Co si za 2 hodiny z kurzu odnesete?

 

  • Platný certifikát pro interního auditora dle ČSN EN ISO 19011:2019.
  • Informace o změnách v normě oproti předchozí revizi – audit na dálku, metody auditování podle kontextu organizace a rizik procesů.
  • Metoda auditování životního cyklu výrobku dle ISO 14001:2015.
  • Princip auditování založený na rizicích a příležitostech.
  • Dopad nařízení GDPR na interní audity.

 

Věnujeme vám také vzorové dokumenty v celkové hodnotě 750 Kč bez DPH.

1. Databázi rizik a příležitostí pro proces interního auditu
Excelová tabulka obsahuje 55 vzorových rizik a příležitostí. Vy si konkrétní rizika a příležitosti ze seznamu pouze vyberete a máte za 10 minut hotovo.

2. Formuláře pro plán, program a zprávu z auditu
Nechte se inspirovat naším vzorovým interním auditem. Ušetřete si minimálně 2 hodiny, které byste jinak vytvoření formulářů věnovali. V předvyplněné zprávě z auditu jsou použity správné formulace a důkazy, které auditor chce ve zprávě vidět.

3. Prezentaci k proškolení kolegů interních auditorů u vás ve firmě
Víte, že můžete proškolit své kolegy interní auditory sami? Prezentaci si ale musíte připravit, což vám určitě 1 den zabere. My vám ji dáme k dispozici, a to ve formátu .ppt.

Ing. Jiří Bláhovec - váš lektor

Jirka se specializuje na školení ISO 9001 a na školení interních auditorů. Jeho školení jsou plná názorných a konkrétních příkladů, které čerpe ze své praxe v oblasti řízení kvality. Jako interní auditor má již za sebou desítky interní auditů ve výrobě, skladech, logistice, chemické výrobě. Má zkušenosti i s interními i certifikačními audity provedenými online. 

Přečtěte si:

Chcete si před recertifikačním auditem ověřit, že máte všechny požadavky normy naplněny? Právě pro vás jsme v několika bodech sepsali nejčastější chyby a opomenutí, které auditní orgány ve firmách označují ke zlepšení.

Celý článek si přečtete na tomto odkazu. >>>

Ohlasy účastníků

Chtěla bych vám poděkovat za velmi užitečné školení a pochválit vás za obdivuhodné výkony před kamerami. Kvalita kurzu byla na vysoké úrovni, spousta příkladů z praxe, což je i v tomto odvětví velkým přínosem. Rozsah i obsah byl naprosto vyčerpávající a ve srovnání s jinými kurzy zajímavý a obohacující. Opravdu mne nenapadá, co Vám navrhnout k vylepšení. Laťku máte nastavenou velmi vysoko. 

Jitka Brdková
České Radiokomunikace a.s.

Proč se školit u nás

Školíme jednoduše a srozumitelně, na základě praktických příkladů.

Lektoři neuspávají
a naslouchají vašim
názorům.

Školení jsou nabitá praktickými příklady z výrobních odvětí i služeb.

Předáme vám znalosti z menších 10 hlavých podniků i korporací.

Termíny školení

2.10.2020
9:00 - 11:30
online školení
1 500 Kč bez DPH

Jak probíhá online školení

Propojíme se přes komunikační aplikaci ZOOM. Aplikace umožňuje, že i vy se budete moci do školení interaktivně zapojit. Můžete se lektorky ptát na cokoliv, co Vás bude zajímat. Školíme malé skupiny. Zaručujeme stejnou kvalitu školení, jako u prezenční formy.

Pracovní den před školením budete mít možnost se přes testovací odkaz s námi propojit. Potvrdíme si, že nám IT technika funguje.

Časový harmonogram školení: 9:00 – 11:00 

Vytištěná skripta vám zašleme dopředu poštou, abyste si mohli během školení dělat poznámky.

Netrváme na autorských právech. Můžete si ze školení pořídit záznam a později se k němu vrátit.

Renata Urbánková - manažer školení

Potřebujete s něčím poradit nebo zajistit? Neostýchejte se mi napsat. Vše společně vyřešíme. Zvládnu vám zajistit bezlepkovou stravu, zapůjčit notebook, doporučit ubytování.

E-mail: urbankova@qcgroup.cz
GSM: 739 385 978

Další oblíbené kurzy pro ISO profesionály

Komplexní kurz pro manažery kvality

9 školících dnů během 3 vzdělávacích cyklů. Zasvětíme vás do požadavků norem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 a normy ISO 19011 pro provádění interních auditů. Zorientujete se v BOZP a metrologii. Podpoříme i vaše manažerské a vyjednávací dovednosti.

Interní auditor ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001

Naučte se zavést, zlepšovat a auditovat integrované systémy. Srozumitelně vás provedeme požadavky norem, interním auditem krok po kroku a dáme vám tipy jak identifikovat environmentální aspekty z pohledu životního cyklu výrobku a na co si dát pozor v rámci bezpečnosti práce.

Požadavky normy ISO 9001:2015

Kurz je určen pro všechny, kteří zavádějí, zlepšují a auditují systém ISO 9001. Jednoduše a srozumitelně vás provedeme požadavky normy a jak skutečně řídit své procesy na základě reálných ukazatelů.

Jiří Bláhovec
váš lektor
Doškolení zkušených interních auditorů online