Školení 2 hodinové doškolení zkušených interních auditorů online - QC Group.cz

2 hodinové doškolení zkušených interních auditorů online

Povinné doškolení zaměřené na novinky v normě ČSN EN ISO 19011:2019. Určené pouze pro zkušené interní auditory. Víme, že jste profíci, proto vám nebudeme říkat nic, co jste už stokrát slyšeli.  

A jako bonus vám dáme kompletní prezentaci našeho školení, podle které můžete vyškolit svůj auditní tým. Sobě tak ušetříte den práce na tvorbu prezentace a firmě peníze za vzdělávání vašich kolegů.

 

Online školení

Nejbližší termíny:

10.12.2021 - online školení
28.1.2022 - online školení

Co si za 2 hodiny z kurzu odnesete?

 

  • Platný certifikát pro interního auditora dle ČSN EN ISO 19011:2019.
  • Informace o změnách v normě oproti předchozí revizi – audit na dálku, metody auditování podle kontextu organizace a rizik procesů.
  • Metoda auditování životního cyklu výrobku dle ISO 14001:2015.
  • Princip auditování založený na rizicích a příležitostech.
  • Dopad nařízení GDPR na interní audity.

 

Věnujeme vám také vzorové dokumenty v celkové hodnotě 1000 Kč bez DPH.

1. Databázi rizik a příležitostí pro proces interního auditu
Excelová tabulka obsahuje 55 vzorových rizik a příležitostí. Vy si konkrétní rizika a příležitosti ze seznamu pouze vyberete a máte za 10 minut hotovo.

2. Formuláře pro plán, program a zprávu z auditu
Nechte se inspirovat naším vzorovým interním auditem. Ušetřete si minimálně 2 hodiny, které byste jinak vytvoření formulářů věnovali. V předvyplněné zprávě z auditu jsou použity správné formulace a důkazy, které auditor chce ve zprávě vidět.

3. Prezentaci k proškolení kolegů interních auditorů u vás ve firmě
Víte, že můžete proškolit své kolegy interní auditory sami? Prezentaci si ale musíte připravit, což vám určitě 1 den zabere. My vám ji dáme k dispozici, a to ve formátu .ppt.

Ing. Jiří Bláhovec - váš lektor

Jirka se specializuje na školení ISO 9001 a na školení interních auditorů. Jeho školení jsou plná názorných a konkrétních příkladů, které čerpe ze své praxe v oblasti řízení kvality. Jako interní auditor má již za sebou desítky interní auditů ve výrobě, skladech, logistice, chemické výrobě. Má zkušenosti i s interními i certifikačními audity provedenými online. 

Přečtěte si:

Chcete si před recertifikačním auditem ověřit, že máte všechny požadavky normy naplněny? Právě pro vás jsme v několika bodech sepsali nejčastější chyby a opomenutí, které auditní orgány ve firmách označují ke zlepšení.

Celý článek si přečtete na tomto odkazu. >>>

Reference

Chtěla bych vám poděkovat za velmi užitečné školení a pochválit vás za obdivuhodné výkony před kamerami. Kvalita kurzu byla na vysoké úrovni, spousta příkladů z praxe, což je i v tomto odvětví velkým přínosem. Rozsah i obsah byl naprosto vyčerpávající a ve srovnání s jinými kurzy zajímavý a obohacující. Opravdu mne nenapadá, co Vám navrhnout k vylepšení. Laťku máte nastavenou velmi vysoko. 

Jitka Brdková
České Radiokomunikace a.s.

Proč se školit u nás

Školíme jednoduše a srozumitelně, na základě praktických příkladů.

Lektoři neuspávají
a naslouchají vašim
názorům.

Školení jsou nabitá praktickými příklady z výrobních odvětí i služeb.

Předáme vám znalosti z menších 10 hlavých podniků i korporací.

Termíny školení

10.12.2021
9:00 - 11:00
online školení
2 000 Kč bez DPH
28.1.2022
9:00 - 11:00
online školení
2 000 Kč bez DPH
25.2.2022
9:00 - 11:00
online školení
2 000 Kč bez DPH
25.3.2022
9:00 - 11:00
online školení
2 000 Kč bez DPH
29.4.2022
9:00 - 11:00
online školení
2 000 Kč bez DPH
27.5.2022
9:00 - 11:00
online školení
2 000 Kč bez DPH

Jak probíhá online školení

Propojíme se přes komunikační aplikaci ZOOM. Aplikace umožňuje, že i vy se budete moci do školení interaktivně zapojit. Můžete se lektorky ptát na cokoliv, co Vás bude zajímat. Školíme malé skupiny. Zaručujeme stejnou kvalitu školení, jako u prezenční formy.

Všichni se navzájem uvidíme a uslyšíme. Budete potřebovat funkční webovou kameru, mikrofon, případně sluchátka. 

Pracovní den před školením budete mít možnost se přes testovací odkaz s námi propojit. Potvrdíme si, že nám IT technika funguje.

Časový harmonogram školení: 9:00 – 11:00 

Vytištěná skripta vám zašleme dopředu poštou, abyste si mohli během školení dělat poznámky.

Netrváme na autorských právech. Můžete si ze školení pořídit záznam a později se k němu vrátit.

Gabriela Haklová - manažer školení

Potřebujete s něčím poradit nebo zajistit? Neostýchejte se mi napsat. Vše společně vyřešíme. Zvládnu vám zajistit bezlepkovou stravu nebo doporučit ubytování.

E-mail: haklova@qcgroup.cz
GSM: 604 742 400

Zajímavé články z našeho blogu

Rizika a příležitosti při plánování interního auditu

Věděli jste, že revize normy ISO 19011 nově požaduje při plánování interního auditu zvážit i rizika a příležitosti, která s auditem souvisí? Měli byste vždy vycházet z kontextu vaší firmy. Zamyslet se, jaká rizika mohou ohrozit průběh auditu a jaké příležitosti ho mohou vylepšit.  Vhodná opatření zaznamenáte do svého kontextu organizace.

5 tipů, kde evidovat neshody

Kam s neshodami, aby nevyšuměly do ztracena? Potřebujete Registr neshod. Ale jak na něj, že? Máme pro vás pár chytrých tipů, co jsme okoukali od našich klientů. Není potřeba hned kupovat super výkonný informační systém. Stačí se porozhlédnout, co už ve firmě používáte.

Jak dokáže želva pomoc s popisem procesů

Popis procesů pro ISO 9001 je docela oříšek a přitom je to základ systému managementu kvality. Jak na něj? Odpověď leží trochu tajemně ve zvířecí říši. Nástroj se totiž jmenuje “želví diagram”, protože připomíná krunýř želvy. Tady samozřejmě veškerá souvislost s procesy končí.

Jiří Bláhovec
váš lektor
Doškolení zkušených interních auditorů online