Školení 2 hodinové doškolení zkušených interních auditorů online - QC Group.cz

2 hodinové doškolení zkušených interních auditorů online

Povinné doškolení zaměřené na novinky v normě ČSN EN ISO 19011:2019. Určené pouze pro zkušené interní auditory. Víme, že jste profíci, proto vám nebudeme říkat nic, co jste už stokrát slyšeli.  

A jako bonus vám dáme kompletní prezentaci našeho školení, podle které můžete vyškolit svůj auditní tým. Sobě tak ušetříte den práce na tvorbu prezentace a firmě peníze za vzdělávání vašich kolegů.

 

Online školení

Nejbližší termíny:

25.8.2020 - online školení

Co si za 2 hodiny z kurzu odnesete?

 

  • Platný certifikát pro interního auditora dle ČSN EN ISO 19011:2019.
  • Informace o změnách v normě oproti předchozí revizi – audit na dálku, metody auditování podle kontextu organizace a rizik procesů.
  • Metoda auditování životního cyklu výrobku dle ISO 14001:2015.
  • Princip auditování založený na rizicích a příležitostech.
  • Dopad nařízení GDPR na interní audity.

 

Věnujeme vám také vzorové dokumenty v celkové hodnotě 750 Kč bez DPH.

1. Databázi rizik a příležitostí pro proces interního auditu
Excelová tabulka obsahuje 55 vzorových rizik a příležitostí. Vy si konkrétní rizika a příležitosti ze seznamu pouze vyberete a máte za 10 minut hotovo.

2. Formuláře pro plán, program a zprávu z auditu
Nechte se inspirovat naším vzorovým interním auditem. Ušetřete si minimálně 2 hodiny, které byste jinak vytvoření formulářů věnovali. V předvyplněné zprávě z auditu jsou použity správné formulace a důkazy, které auditor chce ve zprávě vidět.

3. Prezentaci k proškolení kolegů interních auditorů u vás ve firmě
Víte, že můžete proškolit své kolegy interní auditory sami? Prezentaci si ale musíte připravit, což vám určitě 1 den zabere. My vám ji dáme k dispozici, a to ve formátu .ppt.

Ing. Jiří Bláhovec - váš lektor

Jirka se specializuje na školení ISO 9001 a na školení interních auditorů. Jeho školení jsou plná názorných a konkrétních příkladů, které čerpe ze své praxe v oblasti řízení kvality. Jako interní auditor má již za sebou desítky interní auditů ve výrobě, skladech, logistice, chemické výrobě. Má zkušenosti i s interními i certifikačními audity provedenými online. 

Přečtěte si:

Chcete si před recertifikačním auditem ověřit, že máte všechny požadavky normy naplněny? Právě pro vás jsme v několika bodech sepsali nejčastější chyby a opomenutí, které auditní orgány ve firmách označují ke zlepšení.

Celý článek si přečtete na tomto odkazu. >>>

Ohlasy účastníků

Chtěla bych vám poděkovat za velmi užitečné školení a pochválit vás za obdivuhodné výkony před kamerami. Kvalita kurzu byla na vysoké úrovni, spousta příkladů z praxe, což je i v tomto odvětví velkým přínosem. Rozsah i obsah byl naprosto vyčerpávající a ve srovnání s jinými kurzy zajímavý a obohacující. Opravdu mne nenapadá, co Vám navrhnout k vylepšení. Laťku máte nastavenou velmi vysoko. 

Jitka Brdková
České Radiokomunikace a.s.

Proč se školit u nás

Školíme jednoduše a srozumitelně, na základě praktických příkladů.

Lektoři neuspávají
a naslouchají vašim
názorům.

Školení jsou nabitá praktickými příklady z výrobních odvětí i služeb.

Předáme vám znalosti z menších 10 hlavých podniků i korporací.

Termíny školení

25.8.2020
9:00 - 11:30
online školení
1 500 Kč bez DPH

Jak bude probíhat online školení

Propojíme se přes komunikační aplikaci ZOOM. Aplikace umožňuje, že i vy se budete moci do školení interaktivně zapojit. Můžete se lektorky ptát na cokoliv, co Vás bude zajímat. Školíme malé skupiny. Zaručujeme stejnou kvalitu školení, jako u prezenční formy.

Pracovní den před školením budete mít možnost se přes testovací odkaz s námi propojit. Potvrdíme si, že nám IT technika funguje.

Školení rozdělíme na 2 školící bloky. Mezi bloky uděláme 20 minutovou pauzu. 

1. blok 9:00 – 10:10
2. blok 10:30 – 11:40

Vytištěná skripta vám zašleme dopředu poštou, abyste si mohli během školení dělat poznámky.
Lze zaslat pouze elektronickou variantu prezentace. Záleží pouze na vás.

Netrváme na autorských právech. Můžete si ze školení pořídit záznam a později se k němu vrátit.

Renata Urbánková - manažer školení

Potřebujete s něčím poradit nebo zajistit? Neostýchejte se mi napsat. Vše společně vyřešíme. Zvládnu vám zajistit bezlepkovou stravu, zapůjčit notebook, doporučit ubytování.

E-mail: urbankova@qcgroup.cz
GSM: 739 385 978

Další oblíbené kurzy pro ISO profesionály

Komplexní kurz pro manažery kvality

9 školících dnů během 3 vzdělávacích cyklů. Zasvětíme vás do požadavků norem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 a normy ISO 19011 pro provádění interních auditů. Zorientujete se v BOZP a metrologii. Podpoříme i vaše manažerské a vyjednávací dovednosti.

Interní auditor ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001

Naučte se zavést, zlepšovat a auditovat integrované systémy. Srozumitelně vás provedeme požadavky norem, interním auditem krok po kroku a dáme vám tipy jak identifikovat environmentální aspekty z pohledu životního cyklu výrobku a na co si dát pozor v rámci bezpečnosti práce.

Požadavky normy ISO 9001:2015

Kurz je určen pro všechny, kteří zavádějí, zlepšují a auditují systém ISO 9001. Jednoduše a srozumitelně vás provedeme požadavky normy a jak skutečně řídit své procesy na základě reálných ukazatelů.

Jiří Bláhovec
váš lektor
Doškolení zkušených interních auditorů online