Školení ISO na míru | QC Group.cz

Uzavřené školení ISO na míru zaměřené přímo na vaše potřeby a procesy

Vyškolíme vás a vaše kolegy na požadavky ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 13485 a ISO/IEC 27001. A pokud potřebujete mít tým interních auditorů, tak vám z nich uděláme profíky dle ISO 19011.

Také vám prakticky a srozumitelně ukážeme, jak vyplnit 8D report, jak najít kořenovou příčinu vašich reklamací a jak naučit vaše zaměstnance metody pro zlepšení a zvýšení efektivity na pracovištích.

Běžně školíme výrobní, strojírenské, stavební firmy a automotive. Máme zkušenosti i se školením ve farmaceutickém průmyslu a s výrobou zdravotnických prostředků.

Zaručujeme

 

 • úsporu času vašich lidí
 • školení na míru
 • lektory s praxí z terénu
 • srozumitelný výklad norem
 • lidský přístup

Získáte informace od praktiků z praxe

Naši lektoři školí prakticky. Jezdí za klienty a ISO normy implementují, auditují nebo se o ně starají jako externí manažeři kvality. Ví tedy o čem mluví. Informace umí předat srozumitelně a lidsky. Jejich devizou je, že vás vtáhnou do problematiky. Na příkladech z vašeho oboru vám pomohou se v požadavcích norem zorientovat.

Typicky ve firmách školíme, když…

Když už ISO máte. V tomto případě většinou manažer kvality potřebuje vyškolit své kolegy na interní auditory. Jako první jim vysvětlíme, jak uplatňovat požadavky norem v praxi. Tuto znalost potřebují pro správné provádění interních auditů. V druhé části školení je naučíme, jak interní audity provádět. Dáme jim rady, na co rozhodně nesmí při auditu zapomenout, jaké klást otázky, jak komunikovat a jak napsat zprávu z auditu.

Když potřebujete doškolit zkušené interní auditory. Garantujeme vám, že jim nebudeme opakovat to, co už znají. Spíše jim předáme praktické tipy, jak zjednoušit práci sobě i ostatním ve firmě. Velmi se nám osvědčilo zkombinovat teoretické školení doplněné praktickým interním auditem na živo, přímo v provozu.

Když zavádíte ISO, první nebo i další. Pak vám proškolíme celý tým na požadavky ISO, které se týkají vás, vašeho provozu a ještě vám předáme zkušenosti z podobných podniků. I v tomto případě kombinujeme proškolení požadavků norem a interních auditů.

Obory, které školíme

Nejčastěji školíme výrobní, strojírenské, stavební firmy a automotive, a také farmaceutický průmysl a výrobu zdravotnických prostředků.

Ohlasy z praxe

V praxi se nám velmi osvědčilo zkombinovat teoretické školení doplněné skutečným interním auditem na živo, přímo v provozu. Takto jsme to provedli ve společnosti TDK Electronics s.r.o., kde jsme školili ISO 50001. První den se lektor Jiří Bláhovec věnoval vysvětlení požadavků ISO 50001 a druhý den s účastníky školení provedl interní audit nanečisto. Prožitá zkušenost = nejlepší výsledky. Všichni účastníci tento přístup ocenili. A ze zpětné vazby účastníků víme, že tento koncept je skvělý. Posuďte sami.

„Interní audity už dělám spoustu let. Cítím, že už na některé věci díky provozní slepotě neumím kriticky nahlédnout. Pohled nezávislého interního auditora mi otevřel oči. Zapsal jsem si hned několik bodů na co se zaměřit.“

„Pozoroval jsem pana Bláhovce při auditu a dělal si poznámky. Vznikl mi z nich návodný check-list. Ten mi usnadní přípravu na další interní audit.“

„Moderním technologiím se neubráníme. Sledoval jsem využití tabletu při interním auditu. Záznamy hned mohu zapisovat do připraveného vzoru, případně vkládat i fotky. Ušetří to hodně času.“ 

Výhody uzavřeného školení

 • Může být jednodenní nebo na více dní. Záleží na vašich časových možnostech.
 • Neplatíte za osobu, ale za školící den. Čistě podle ceny na osobu se vám vyplatí již od 5 osob výše. Podle know-how na míru se vám vyplatí už od prvního člověka.
 • Ušetříte čas vašich lidí. Přijedeme za vámi.
 • Dostanete výklad zaměřený na váš obor a potřeby účastníků.
 • Na vaše přání s vámi uděláme interní audit nanečisto přímo ve vašem provozu.
 • Máte dostatečný prostor pro vysvětlení konkrétních příkladů z praxe a na dotazy.

Důsledná příprava předem

Před odeslání nabídky se s vámi vždy spojíme a vyzpovídáme vás.

 1. Kolik lidí potřebujete proškolit, jaké jsou jejich role, profese? Co od školení očekáváte?
 2. Byli již na požadavky ISO norem proškoleni? Případně již s ISO normou pracují?
 3. Jakou časovou dotaci máte na školení vyčleněnou?
 4. Chcete teorii doplnit interním auditem nanečisto ve vašem provozu?
 5. Preferujete školení u vás ve firmě nebo online?

Co si chválí absolventi

 • Že je školení zaměřené přímo na jejich potřeby a procesy.
 • Že tempo předání informací je přizpůsobeno jejich znalostem.
 • Že při výkladu nešetříme praktickými příklady.
 • Že lektoři mluví srozumitelně.
 • Že lektoři jsou sympaťáci.

Co si chválí manažeři kvality a personalisté

 • Že připravíme tištěná skripta, certifikáty a zašleme je v předstihu poštou.
 • Že certifikáty pošleme i v elektronické podobě.
 • Že provedeme testovací online schůzku s účastníky.
 • Že s organizací školení nemají téměř žádnou práci.

 

Reference

Děkuji panu Bláhovcovi za profesionálně vedené školení na požadavky ISO 9001. Dostali jsme spoustu praktických tipů, co zlepšit. Určitě je zapracujeme do našich zlepšovacích plánů. Těší mě, že pan Bláhovec ocenil, že náš systém je dobře zaveden a že nám vedení společnosti dává prostor i k dalšímu rozvoji a neustálému zlepšování.

Martin Pabiška, manažer kvality
SMC Industrial Automation CZ s.r.o.

Chci ocenit přípravu, schopnosti a dovednosti Jiřího Bláhovce. Uzavřené školení interní auditorů ISO 9001 v naší společnosti bylo výborné. Od mých kolegů jsem obdržel velmi pozitivní reakce na výklad pana Bláhovce.

Jan Handlíř, Quality Manager

DS Smith 

Jdete do toho s námi?

Budete spokojeni. Všichni mí kolegové lektoři jsou sympaťáci. Jejich práce je baví a naplňuje. Na školeních to je znát. A já se postarám o organizaci všeho, co není na první pohled vidět.

Renata Urbánková, manažerka školení
E-mail: urbankova@qcgroup.cz
GSM: 739 385 978

Napište nám vaše základní požadavky na školení. Ozveme se vám zpět a doladíme společně detaily.