Školení Jak udržet ISO 9001 a ISO 14001 ve formě i po recertifikaci - QC Group.cz

Užitečný workshop

Jak udržet ISO 9001 a ISO 14001 ve formě i po recertifikaci

Je vaše firma po recertifikaci a vy nyní stojíte před úkolem, jak přehodnotit rizika, příležitostí a vyhodnotit efektivitu opatření k jejich řízení? S naším workshopem si tuto práci usnadníte. Předáme vám užitečné rady, ukážeme vám konkrétně, jak na to, abyste splnili všechny požadavky normy. A jako bonus si odnesete dárek v podobě elektronického vzoru zprávy o přezkoumání a dokumentace pro změnové řízení.

Nejbližší termíny:

Vlakem se k nám z Prahy dostanete již za 55 minut. Cestou si stihnete vyřídit pár e-mailů. A pak už jenom 10 minut pěšky. 

Chcete individuální termín u vás ve firmě? Jsme flexibilní, vaše zaměstnance proškolíme i v sobotu.
Nabídka na míru

Komu je kurz určen

Kurz je určen jako navazující pro ty, kteří se zúčastnili našich workshopů Revize ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 a pracují s naší tabulkou rizik a příležitostí.
Dále pro ty, kteří hledají efektivní řešení naplnění požadavků ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 – jako je: kontext, interní a externí aspekty, očekávání zainteresovaných stran, rizika a příležitosti, přehodnocení rizik a příležitostí, efektivita přijatých opatření k řešení rizik a příležitostí, zpráva o přezkoumání, interní audity.

TIP pro vás:

Pokud nemáte znalosti požadavků celé normy ISO 9001:2015 a ISO 14001, je pro vás velmi vhodné nejdříve absolvovat kurz Požadavky ISO 9001 nebo Požadavky ISO 9001 a ISO 14001kde je projdete krok za krokem. Třešničkou na dortu vašich znalostí pak bude absolvování tohoto workshopu.

Co se na kurzu naučíte?

Naučíte se, jak prakticky naplnit nejdůležitější nové požadavky ISO 9001 a ISO 14001. jako bonus si odnesete registr rizik a příležitostí pro proces interního auditu, vzor zprávy o přezkoumání a vzor dokumentace pro změnové řízení.

Přečtěte si:

Chcete si před recertifikačním auditem ověřit, že máte všechny požadavky normy naplněny? Právě pro vás jsme v několika bodech sepsali nejčastější chyby a opomenutí, které auditní orgány ve firmách označují ke zlepšení.

Celý článek si přečtete na tomto odkazu. >>>

Obsah kurzu

  • metodika hodnocení rizik a příležitostí, přijímání opatření, hodnocení efektivity těchto opatření
  • řízení změn
  • znalosti organizace
  • prostředí pro řízení procesů
  • přezkoumání managementu
  • řízení neshod a jejich návaznost na analýzu rizik
  • interní audity a s nimi související rizika a příležitosti
  • životní cyklus výrobku z hlediska EMS
  • a vysvětlení komplexnosti naší tabulky rizik a příležitostí a práce s ní

 

Ing. Kateřina Konečná - vaše lektorka

Kateřina se specializuje na školení ISO 9001 a na školení interních auditorů. Její školení jsou plná názorných a konkrétních příkladů, které čerpe ze své 20 leté praxe v oblasti řízení kvality. Při školeních interních auditorů dokáže jako certifikovaný kouč navést, jak audity úspěšně zvládnout - jakým způsobem s kolegy komunikovat, jak je nenápadným a skrytým tlakem dovést k respektování nastaveného systému. Její školení jsou strukturovaná a vždy pečlivě připravená, stejně jako je ona sama.

Ohlasy účastníků

Chtěla bych poděkovat za perfektní školení interních auditorů pod vedením lektorky Kateřiny Konečné. S jejím podáním a obsahem školení jsme byli všichni nadmíru spokojeni. Mě, jako představiteli kvality, nesmírně pomohla v přehledném a uceleném výkladu  zdůrazněných změn revidované normy, mnohdy i zábavnou formou pro posluchače. Je to pozitivní a milý člověk na správném místě. I vedení naší společnosti bylo nadšené, a budeme se těšit na využití dalších vašich služeb.

Ing. Věra Řeháková, představitel pro QEMS
AWOS s.r.o.

Na otázku, proč jsem si vybral právě školení od společnosti QC Group jsem jednoznačně odpověděl: “Protože jste nejlepší!”

Ing. Jaroslav Kazmíř 
NT Magnetics s.r.o.

 

Školení bylo jasné a srozumitelné. Lektorka Kateřina Konečná uváděla hodně praktických příkladů. Tomuto školení jsem v hodnocení dala 100%. 

Ing. Andrea Jiráková
CHARVÁT CTS a.s.

Proč se školit u nás

Školíme jednoduše a srozumitelně, na základě praktických příkladů.

Lektoři neuspávají
a naslouchají vašim
názorům.

Školení jsou nabitá praktickými příklady z výrobních odvětí i služeb.

Předáme vám znalosti z menších 10 hlavých podniků i korporací jako je Lovochemie.

Garantujeme konání kurzu
- naše kurzy nikdy
nerušíme.

Kurzy
pořádáme po celý rok,
i o prázdninách.

Individuálně přistupujeme ke každému zvlášť - vyřešíme i např. bezlepkovou stravu.

Nejbližší termíny školení

Nebo nám napište a domluvíme si individuální termín. Vaše zaměstnance proškolíme i v sobotu. 

Na co se můžete těšit

Odnesete si: tištěné školicí materiály, osvědčení o absolvování kurzu, vzor zprávy o přezkoumání a vzor dokumentu pro změnové řízení

Občerstvení: neomezené množství kávy a čajů, výborné koláče, čerstvé bagety, teplý oběd

Rozsah školení: 9:00 – 15:00 včetně pauzy na oběd

Potřebné znalosti: norma ISO 9001:2015, případně ISO 14001:2015

Ve dvou se to lépe táhne

Vemte svého kolegu s sebou a my vám dáme 10 % slevu pro každého.

Organizační informace

Kde školíme
Univerzita Pardubice, nám. Čs. legií 565, Pardubice. Naše školící místnosti naleznete v budově Fakulty elektrotechniky a informatiky. Vstup je rohovým vchodem z nám. Čs legií z levé čási budovy.

Parkování
Nejlepší parkování je na velkém placeném parkovišti za 49 Kč za den s vjezdem ze třídy 17. listopadu v blízkosti podjezdu nebo s vjezdem z ulice Štefánikova. Případně můžete zaparkovat svůj vůz přímo na nám. Čs. legií, ale pouze na parkovacích stáních bez bílého kříže. Za toto parkování zaplatíte za celý den více peněz.

Cesta z vlakového nádraží
Na nám. Čs. legií je to z vlakového nádraží pohodlnou chůzí 15 minut. Pokud chcete využít MHD, tak využijte spoje č. 2, 3, 6, 8, 10, 13 (zastávky jsou přímo před budovou nádraží, nemusíte přecházet do protisměru) a vystoupíte na druhé zastávce Palackého.

Cesta z autobusového nádraží
Na nám. Čs. legií je to z autobusového nádraží pohodlnou chůzí 13 minut. Pokud chcete využít MHD, tak využijte spoje č. 2, 3, 6, 8, 10, 13 (zastávka se nalézá křížem přes světelnou křižovatku v protisměru) a vystoupíte na další zastávce Palackého.

Renata Urbánková - manažer školení

Potřebujete s něčím poradit nebo zajistit? Neostýchejte se mi napsat. Vše společně vyřešíme. Zvládnu vám zajistit bezlepkovou stravu, zapůjčit notebook, doporučit ubytování.

E-mail: urbankova@qcgroup.cz
GSM: 739 385 978

Proč se rozvíjet s QC Group?

1,21
průměrná známka kurzů

21
školení v portfoliu

655
odškolených ženodnů za rok

17
úspěšných let na trhu

Další oblíbené kurzy pro ISO profesionály

Komplexní kurz pro manažery kvality

9 školících dnů během 3 vzdělávacích cyklů. Zasvětíme vás do požadavků norem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 a normy ISO 19011 pro provádění interních auditů. Zorientujete se v BOZP a metrologii. Podpoříme i vaše manažerské a vyjednávací dovednosti.

Interní audity dle EN ISO 19011:2018

Školení pro začátečníky, ale i zkušené auditory, kteří potřebují získat informace, jak se s interními audity vypořádat dle revize ČSN EN ISO 19011:2019. Lektorka na školení vysvětlí nové požadavky normy, předá všem zúčastněným užitečné rady, jak se na audit připravit a na jaké důležité věci se při auditu a po něm zaměřit.

Požadavky normy ISO 9001:2015

Kurz je určen pro všechny, kteří zavádějí, zlepšují a auditují systém ISO 9001. Jednoduše a srozumitelně vás provedeme požadavky normy a jak skutečně řídit své procesy na základě reálných ukazatelů.

Kateřina Konečná
váš lektor
Jak udržet ISO 9001 ve formě i po recertifikaci