Manažer III. - Training day - QC Group.cz

Praktický workshop

Manažer III. – Training day

Případové studie z každodenní praxe.
Jak komunikovat těžká témata – ukončení spolupráce, kritika, změny ve firmě.
Trénink vyjednávání v emoci.

Toto jsou témata třetího dílu cyklu Manažerských dovedností, po kterém zvládnete vykomunikovat jakékoliv téma. Zvláště i to nelehké.

Nejbližší termíny

Pro školení v tuto chvíli nemáme pevný termín. Pokud vás téma oslovilo, napište nám. Společně domluvíme vhodné datum. A my uděláme vše pro to, aby se školení uskutečnilo.

Komu je kurz určen

Kurz je určen pro všechny, kteří v práci řídí alespoň jednoho kolegu – vyšší, střední i linioví manažeři, vedoucí oddělení.

Obsah kurzu

Co se natrénuje, to se stává dovedností. Proto se v díle MANAŽER III. pustíme přímo do praxe. Využijeme témat z minulých dílů a přidáme spoustu nových. Budeme zkoušet různé cesty.

Máme připraveny případové studie, které nejsou jednoduché. Ale to k naší manažerské práci patří. Budeme sdělovat svým kolegům propouštění, snižování bonusů i reakce firmy na jejich špatné chování a porušování pravidel.

Někdy také potřebujeme prosadit u vedení investici, nebo změnu. Můžeme čekat, že nebudou přijmuty. A my budeme nuceni vyjednávat. Jak se připravit, abychom dosáhli svých cílů?

Pokud si s těmito tématy nevíte úplně rady, pojďte si to natrénovat nanečisto.

 

Ohlasy účastníků

Líbila se mi forma a podání výkladu a praktická cvičení. Řada scénářů mi připomněla praxi a měla jsem možnost si zpětně říci, co mohlo být špatně.

Gabriela Novotná, senior konzultant
QC Group, s.r.o.

Školení bylo hodně interaktivní. 

Kristýna Mášová
kouč

Skvěle zpracované školení. 

Jan Vrba
ACS International s.r.o.

Lukáš Suchý, MBA - váš lektor

Lukáš Suchý je naším dvorním externím lektorem a trenérem v tématech komunikace, leadershipu a obchodu.

Zkušenosti z nadnárodních korporací i ze zahraničních studijních pobytů ho přivedly k mnoha převratným dovednostem. Již léta je úspěšně aplikuje v praxi českého prostředí. Založil vlastní společnost, ve které pracují lidé s nadšením a silnou vnitřní motivací. Proč? Protože to, co učí, samozřejmě denně používá i on sám. 

Do našich vzdělávacích aktivit zapadl Lukáš Suchý se svým lektorským talentem jako poklice na hrnec. Říkali jsme si, že účastníci našich kurzů se musí přestat bát zkoušet nové věci. Lukášovy kurzy jsou v podstatě něco nového, protože kladou důraz na objevení netušených možností účastníků. Z kurzů odcházejí nadšení, protože vědí, že je již v praxi nic a nikdo nezaskočí.

Ing. Iva Prokopová, MBA
ředitelka společnosti QC Group, s.r.o.
QC Group, s.r.o.

Proč se školit u nás

Školíme jednoduše a srozumitelně, na základě praktických příkladů.

Lektoři neuspávají
a naslouchají vašim
názorům.

Školení jsou nabitá praktickými příklady z výrobních odvětí i služeb.

Předáme vám znalosti z menších 10 hlavých podniků i korporací jako je Lovochemie.

Garantujeme konání kurzu
- naše kurzy nikdy
nerušíme.

Kurzy
pořádáme po celý rok,
i o prázdninách.

Individuálně přistupujeme ke každému zvlášť - vyřešíme i např. bezlepkovou stravu.

Nejbližší termíny školení

Pro školení v tuto chvíli nemáme pevný termín. Pokud vás téma oslovilo, napište nám. Společně domluvíme vhodné datum. A my uděláme vše pro to, aby se školení uskutečnilo.

Nebo nám napište a domluvíme si individuální termín. Vaše zaměstnance proškolíme i v sobotu. 

Na co se můžete těšit

Odnesete si: velké množství podnětů pro zlepšení komunikace jak v práci, tak i v osobním životě a osvědčení o absolvování kurzu

Občerstvení: neomezené množství kávy a čajů, výborné koláče, čerstvé bagety, teplý oběd

Počet účastníků: maximálně 14

Rozsah školení: 9:00 – 16:00 včetně pauzy na oběd

Ve dvou se to lépe táhne

Vemte svého kolegu s sebou a my vám dáme 10 % slevu pro každého.

Organizační informace

Kde školíme
Univerzita Pardubice, nám. Čs. legií 565, Pardubice. Naše školící místnosti naleznete v budově Fakulty elektrotechniky a informatiky. Vstup je rohovým vchodem z nám. Čs legií z levé čási budovy.

Parkování
Nejlepší parkování je na velkém placeném parkovišti za 49 Kč za den s vjezdem ze třídy 17. listopadu v blízkosti podjezdu nebo s vjezdem z ulice Štefánikova. Případně můžete zaparkovat svůj vůz přímo na nám. Čs. legií, ale pouze na parkovacích stáních bez bílého kříže. Za toto parkování zaplatíte za celý den více peněz.

Cesta z vlakového nádraží
Na nám. Čs. legií je to z vlakového nádraží pohodlnou chůzí 15 minut. Pokud chcete využít MHD, tak využijte spoje č. 2, 3, 6, 8, 10, 13 (zastávky jsou přímo před budovou nádraží, nemusíte přecházet do protisměru) a vystoupíte na druhé zastávce Palackého.

Cesta z autobusového nádraží
Na nám. Čs. legií je to z autobusového nádraží pohodlnou chůzí 13 minut. Pokud chcete využít MHD, tak využijte spoje č. 2, 3, 6, 8, 10, 13 (zastávka se nalézá křížem přes světelnou křižovatku v protisměru) a vystoupíte na další zastávce Palackého.

Renata Urbánková - manažer školení

Potřebujete s něčím poradit nebo zajistit? Neostýchejte se mi napsat. Vše společně vyřešíme. Zvládnu vám zajistit bezlepkovou stravu, zapůjčit notebook, doporučit ubytování.

E-mail: urbankova@qcgroup.cz
GSM: 739 385 978

Proč se rozvíjet s QC Group?

1,21
průměrná známka kurzů

21
školení v portfoliu

655
odškolených ženodnů za rok

17
úspěšných let na trhu

Napište nám. Odpovídáme úplně všem.


Vaše údaje potřebujeme k tomu, abychom vás mohli zpětně kontaktovat s odpovědí na vaši zprávu nebo vám zavolat, abychom si upřesnili váš požadavek. Ujišťujeme vás, že vaše osobní údaje nebudou dále zpracovávány.

Lukáš Suchý
váš lektor
Manažer III. - Training day
42 účastníků, 99 % účastníků doporučuje