Manažer I. - Motivace a vzor - QC Group.cz

Praktický workshop

Manažer I. – Motivace a vzor

Naučte svoje lidi chtít pro vás pracovat.
Vnější a vnitřní motivace.
Nejčastější chyby manažera, kvůli kterým se spolupráce nedaří.

Toto jsou témata prvního dílu cyklu Manažerských dovedností, které vedou k mnohem důslednějšímu vedení lidí i sebe sama.

Nejbližší termíny

26.3.2019 - Pardubice

Vlakem se k nám z Prahy dostanete již za 55 minut. Cestou si stihnete vyřídit pár e-mailů. A pak už jenom 10 minut pěšky. 

Chcete individuální termín u vás ve firmě? Jsme flexibilní, vaše zaměstnance proškolíme i v sobotu.
Nabídka na míru

Komu je kurz určen

Kurz je určen pro všechny, kteří v práci řídí alespoň jednoho kolegu – vyšší, střední i linioví manažeři, vedoucí oddělení.

Obsah kurzu

Dostanete nástroje, které Vám výrazně pomohou udržet si pozornost týmu a stanete se oblíbeným vedoucím. Jak je to možné? Protože “Vedení vzorem je ta největší síla” (Tomáš Baťa).

Získáte zkušenosti lektora z několika odvětví, kde se výrazně pracuje s vnější motivací. Proč je špatná? A kdy naopak funguje? V praktických příkladech si je vyzkoušíte na svém vlastním týmu.

Děláme chyby. Je to lidské. I manažeři dělají spoustu chyb. Ty ale mohou ublížit a ohrozit nejen nás. Které to jsou, jak se jim vyvarovat a co změnit – to se dozvíte v poslední části dne.

Ohlasy účastníků

Líbila se mi forma a podání výkladu a praktická cvičení. Řada scénářů mi připomněla praxi a měla jsem možnost si zpětně říci, co mohlo být špatně.

Gabriela Novotná, senior konzultant
QC Group, s.r.o.

Školení bylo hodně interaktivní. 

Kristýna Mášová
kouč

Skvěle zpracované školení. 

Jan Vrba
ACS International s.r.o.

Lukáš Suchý, MBA - váš lektor

Lukáš Suchý je naším dvorním externím lektorem a trenérem v tématech komunikace, leadershipu a obchodu.

Zkušenosti z nadnárodních korporací i ze zahraničních studijních pobytů ho přivedly k mnoha převratným dovednostem. Již léta je úspěšně aplikuje v praxi českého prostředí. Založil vlastní společnost, ve které pracují lidé s nadšením a silnou vnitřní motivací. Proč? Protože to, co učí, samozřejmě denně používá i on sám. 

Do našich vzdělávacích aktivit zapadl Lukáš Suchý se svým lektorským talentem jako poklice na hrnec. Říkali jsme si, že účastníci našich kurzů se musí přestat bát zkoušet nové věci. Lukášovy kurzy jsou v podstatě něco nového, protože kladou důraz na objevení netušených možností účastníků. Z kurzů odcházejí nadšení, protože vědí, že je již v praxi nic a nikdo nezaskočí.

Ing. Iva Prokopová, MBA
ředitelka společnosti QC Group, s.r.o.
QC Group, s.r.o.

Proč se školit u nás

Školíme jednoduše a srozumitelně, na základě praktických příkladů.

Lektoři neuspávají
a naslouchají vašim
názorům.

Školení jsou nabitá praktickými příklady z výrobních odvětí i služeb.

Předáme vám znalosti z menších 10 hlavých podniků i korporací jako je Lovochemie.

Garantujeme konání kurzu
- naše kurzy nikdy
nerušíme.

Kurzy
pořádáme po celý rok,
i o prázdninách.

Individuálně přistupujeme ke každému zvlášť - vyřešíme i např. bezlepkovou stravu.

Nejbližší termíny školení

26.3.2019
9:00 - 16:00
Pardubice
4 200 Kč bez DPH

Nebo nám napište a domluvíme si individuální termín. Vaše zaměstnance proškolíme i v sobotu. 

Na co se můžete těšit

Odnesete si: velké množství podnětů pro zlepšení komunikace jak v práci, tak i v osobním životě a osvědčení o absolvování kurzu

Občerstvení: neomezené množství kávy a čajů, výborné koláče, čerstvé bagety, teplý oběd

Počet účastníků: maximálně 14

Rozsah školení: 9:00 – 16:00 včetně pauzy na oběd

Ve dvou se to lépe táhne

Vemte svého kolegu s sebou a my vám dáme 10 % slevu pro každého.

Organizační informace

Kde školíme
Univerzita Pardubice, nám. Čs. legií 565, Pardubice. Naše školící místnosti naleznete v budově Fakulty elektrotechniky a informatiky. Vstup je rohovým vchodem z nám. Čs legií z levé čási budovy.

Parkování
Nejlepší parkování je na velkém placeném parkovišti za 49 Kč za den s vjezdem ze třídy 17. listopadu v blízkosti podjezdu nebo s vjezdem z ulice Štefánikova. Případně můžete zaparkovat svůj vůz přímo na nám. Čs. legií, ale pouze na parkovacích stáních bez bílého kříže. Za toto parkování zaplatíte za celý den více peněz.

Cesta z vlakového nádraží
Na nám. Čs. legií je to z vlakového nádraží pohodlnou chůzí 15 minut. Pokud chcete využít MHD, tak využijte spoje č. 2, 3, 6, 8, 10, 13 (zastávky jsou přímo před budovou nádraží, nemusíte přecházet do protisměru) a vystoupíte na druhé zastávce Palackého.

Cesta z autobusového nádraží
Na nám. Čs. legií je to z autobusového nádraží pohodlnou chůzí 13 minut. Pokud chcete využít MHD, tak využijte spoje č. 2, 3, 6, 8, 10, 13 (zastávka se nalézá křížem přes světelnou křižovatku v protisměru) a vystoupíte na další zastávce Palackého.

Renata Urbánková - manažer školení

Potřebujete s něčím poradit nebo zajistit? Neostýchejte se mi napsat. Vše společně vyřešíme. Zvládnu vám zajistit bezlepkovou stravu, zapůjčit notebook, doporučit ubytování.

E-mail: urbankova@qcgroup.cz
GSM: 739 385 978

Proč se rozvíjet s QC Group?

1,21
průměrná známka kurzů

21
školení v portfoliu

655
odškolených ženodnů za rok

17
úspěšných let na trhu

Další oblíbené kurzy pro ISO profesionály

Komplexní kurz pro manažery kvality

9 školících dnů během 3 vzdělávacích cyklů. Zasvětíme vás do požadavků norem ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 a normy ISO 19011 pro provádění interních auditů. Zorientujete se v BOZP a metrologii. Podpoříme i vaše manažerské a vyjednávací dovednosti.

Interní auditor ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001

Naučte se zavést, zlepšovat a auditovat integrované systémy. Srozumitelně vás provedeme požadavky norem, interním auditem krok po kroku a dáme vám tipy jak identifikovat environmentální aspekty z pohledu životního cyklu výrobku a na co si dát pozor v rámci bezpečnosti práce.

Revize ISO 9001 - praktický workshop

Zorientujete se v zásadních změnách revize, poradíme vám co musíte ve vašem QMS systému změnit a zdoláte s námi úskalí analýzy rizik, kontextu a zainteresovaných stran.

Lukáš Suchý
váš lektor
Manažer I. - Motivace a vzor
42 účastníků, 99 % účastníků doporučuje