Jiří Bláhovec - QC Group.cz

Ing. Jiří Bláhovec

senior konzultant, externí manažer kvality, lektor
ISO specialista ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 19011

Každou výzvu přijímám s nadšením.

Jako specialista na ISO systémy jsem našim klientům oporou při zavádění nebo úpravách stávajících ISO systémů. Mám skvělý pocit, když si klienti uvědomí, že ISO nejsou „jen papíry“, ale dobrý nástroj pro to, aby firma hladce fungovala. 

Každý projekt je pro mě jedinečný a přínosný. Počínaje jednoduchými přípravami na audit, přes složitější implementace integrovaných systémů, i v cizím jazyce. Ve firmách zastávám i pozici externího manažera kvality. Rozmanitost v oborech u našich klientů je pro mě hnací silou, díky které se do každého projektu pouštím s velkou dávkou energie a nadšení.

Pomohl jsem již více jak 30 firmám. Mezi mé významné klienty patří společnosti BJK Group, s.r.o., Agrostav Pardubice, a.s., Rykov Libčany, s.r.o., Elektrorevize s.r.o.

Zároveň jsem lektor otevřených i uzavřených ISO školení. Ano, jsem mladík. Ale jako ISO konzultant se už po 5 letech praxe řadím mezi seniory. ISO jsem řešil v desítkách firem. Viděl jsem už ledacos. ISO Mercedes ale i ISO Trabant. A hlavně mě baví školit prakticky.  Mám skvělý pocit, když v účastnících školení podnítím zájem o problematiku a na konci si odnášejí praktické poznatky, které mohou dále aplikovat. Proto do školení zapojuji co nejvíce příkladů z jejich oboru.  

Rád přijímám pracovní i životní výzvy, jsem stále otevřený novým věcem, inspiruji se našimi klienty a díky tomu se neustále posouvám vpřed.

Naše hodnoty

  • Jsme opravdu tým.
  • Záleží nám na vás.
  • Umíme to rozlousknout.
  • Děláme věci pořádně.
  • Zákazníci nás inspirují.
  • Důvěřujeme.
  • Úsměvy nešetříme.

Individuální školení s Jiřím Bláhovcem bylo pro mne opravdu přínosné a pomohlo mi k „uvedení“ do světa ISO 9001. Mám pocit, že se mi otevřely úplně nové obzory a mám kvalitní základ pro další vzdělávání a získávání praxe v oboru. Budu se těšit na případnou další spolupráci. 

Ing. Jana Novotná, Quality Manager, Singing Rock s.r.o.

Napište nám. Odpovídáme úplně všem.

    Vaše údaje potřebujeme k tomu, abychom vás mohli zpětně kontaktovat s odpovědí na vaši zprávu nebo vám zavolat, abychom si upřesnili váš požadavek. Ujišťujeme vás, že vaše osobní údaje nebudou dále zpracovávány.